Домашня сторінка блог Наше тіло відчужує B12 тваринного походження

Наше тіло відчужує B12 тваринного походження

від admin

З’їжте краще немиту ягідку.

Заявляє блогерка з 25 тисячами підписників. Скріншоти у мене в каруселі 👉

Я, звісно, за те, щоб тварин не вживали в їжу, але я проти антинаучних нісенітниць.

Що не так?

27 років я була не веганом, мої батьки не вегани, купа людей, які не вегани, можуть мати як нормальний рівень B12, так і дефіцит.

❗Людина може їсти м’ясо, але мати проблеми з кишківником, і вітамін не всмоктуватиметься.

❗Але інша людина може їсти м’ясо, і вітамін B12 засвоюватиметься нормально.

Якби було якесь відчуження, то вже б всі мали порушення пам’яті, галюцинації, параною, хронічну втому і тд.

Звідки ці гуру беруть такі нісенітниці?

Думаєте, вивчають нутриціологію в університеті чи читають авторитетних лікарів? Ага..та де там. Зазвичай це один-два, прочитані у російському перекладі, бест-селлери, автори яких просто заробляють гроші і НЕ МАЮТЬ жодного відношення до медицини.

😢 Сьогодні прочитала у людини на ФБ: “Я читаю шанованого лікаря і дослідника Ентоні Уільяма, він каже, що веганам не треба приймати добавку B12, бо у людини цей вітамін синтезується у кишківнику, як і у тварини.” Спойлер: Цей Ентоні навіть сам пишається тим, що він НЕ лікар.

✔ Цікавим є той факт, що B12 синтезується у нас в тому відділі кишківника, звідки засвоїтися не може. І для того, щоб людина отримала власний вітамін B12, їй треба з’їсти свої 💩.

Про це говорить стаття на ресурсі Національного центру біотехнологічної інформації https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6317780/

Але що там..це ж не книжка самого Ентоні Уільяма.

Ось що про нього говорить Гугл одразу ж в першій видачі результатів: Энтони Уильям Ковиелло, которого профессионально называют Энтони Уильям или Медицинская среда, – это среда, которая предлагает псевдонаучные медицинские рекомендации, основанные на предполагаемой связи с духом.

Розумієте, ПСЕВДОНАУЧНІ?

Але прочитавши цю книжку людина вже взяла і зробила свій платний курс, за який хтось заплатить грошики і угрохає своє здоров’я. Але сподіваюсь, що не угрохає, бо просто стомиться пити сік селери на сніданок, обід і вечерю 🤦‍♀️

Ви також можете переглянути

Ви успішно підписались на розсилку блогу

Виникла помилка

Natasha Polly will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.